خانه هوشمند » بلاگ هوشمند سازی ساختمان | مقالات خانه هوشمند » تجهیزات امنیتی هوشمند از دوربین مداربسته تا سنسورها

تجهیزات امنیتی هوشمند از دوربین مداربسته تا سنسورها

تجهیزات امنیتی هوشمند محصولات شگفت انگیزی درزمینه امنیت هستند. این تجهیزات خطاهای انسانی و محاسباتی را به حداقل رسانده‌اند.

آنها باعث افزایش چشمگیر سطح کنترل و نظارت شده‌اند. در این بین نوع استفاده مهم نیست. دوربین مدار بسته هوشمند را برای خانه یا انبار محل کارتان، امنیت یک الویت است.

امنیت تجهیزات هوشمند خانه

امنیت شما باید درهرکجا با بهترین سطح ممکن تامین باشد. چه محل کارتان، چه منزل وچه محیط تحصیلی و مشابه آن، نیازمند آسایش زیست هستند.

چرا از قابلیت‌ها و محصولاتی که خدمتگذار شما در زمینه افزایش امنیت، بهره نبرید؟!

چرا تجهیزات امنیتی هوشمند

سیستم نظارت و کنترل قدیمی معایت خاص خودش را دارد. که بحث آن دراینجا نمی‌گنجد. اما دوربین هوشمند سطح دیگری از محصولات نظارتی و امنیتی است.

کاملا اتوماتیک حواسش به وظایفی که به آن سپرده شده هست. خطای انسانی مانند فراموش کاری یا خواب آلودگی ندارد. هفت روز هفته 24ساعته درحال کار است.

مزیت استفاده از دوربین هوشمند

دوربین هوشمند سرعت عکس العمل امنیتی و نظارتی شمارا افزایش خواهد داد. شاید یک نیروی انسانی از زمان مشاهده سوژه. در تصاویر دوربین تا شناسایی و تصمیم گیری بیشتراز 180 ثانیه زمان لازم داشته باشد.

اما دوربین هوشمند به کمک سنسورهای تشخصی حرکت. و برنامه ریزی‌هایی که از قبل برای تصمیم گیری اتوماتیک انجام شده. درطول کمتر از 20ثانیه کار شناسایی. و اعلام هشدار به مراجع مشخص شده را انجام دهد.

انواع سنسور هوشمند

به کار گیری دوربین هوشمند در کنار سنسور حرکتی هوشمند تویا ترکیب فوق العاده‌ایست. تا بتوانید از لحظه رویت سوژه مشکوک. توسط دوربین تا اعلام خطر را اتوماسیون کنید.

بدون نیاز به نیروی انسانی 24 ساعته بدون وقفه و خواب آلودگی نظارت قطعی داشته باشید.

همچنین برای نظارت و کنترل دما رطوبت و امثال هم. محصولات خانه هوشمند دراختیار شما هستند. با انتخاب بهترین برندهای باکیفیت بتوانید. لذت تکنولوژی و اتوماسیون سازی را تجربه کنید.

قیمت تمام شده یک سیستم هوشمند کاملا به نیاز و انتظارات شما وابسته است. که باید با شناخت نیازهایتان، محصول مناسب را انتخاب کنید.

تاریخ انتشار : پنج‌شنبه, 6 مرداد 1401 || نویسنده: Admin
دسته بندی : اخبار
برچسب ها :

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *